Bezpečně na motorce - Pár slov Míry Lisého

Bezpečně na motorce

Mám takové obyčejné, ale krásné životní motto: „Dělat to, co mě baví a mít radost z dobře odvedené práce“. Možná to zní jako klišé, ale já tomu věřím a doufám, že nejsem jediný :-).

Když jsem skončil svoji sportovní kariéru a přežil všechny rodinné útrapy, zjistil jsem, že chci dělat něco, co bude dělat lidem radost a přitom to bude i trochu záslužné. A protože co opravdu umím, je jezdit na motorce, rozhodl jsem svoji práci zaměřit tímto směrem.

Přestože se už víc než 12 let živím hlavně prodejem olejů Repsol, tak práce s motorkou při Motoshow je to, co mně opravdu naplňuje. Jsem šťastný, když vidím na svých divácích, že jsou nadšení, mají radost v očích a dobrou náladu. Ale protože všichni stárneme, tak i moje tělo mi dává najevo, že je čas začít se zaměřovat i na práci míň fyzicky náročnou.

A proto jsem se rozhodl upnout všechny svoje síly na výuku bezpečné jízdy na motorce. Cítím v tom obrovský potenciál a tak trochu i svoji povinnost předat své zkušenosti dál. Už několik let učím a školím v různých firmách nebo točím pro TV pořady o bezpečné jízdě.

Od letoška je projekt „BEZPEČNĚ NA MOTORCE s Mírou Lisým“ moje aktivita číslo jedna a vkládám do ní všechnu svoji sílu a naději, že pomůže. Když vidím, kolik lidí v podstatě vůbec neovládá svoji motorku a kolik umírá motorkářů, tak v kurzech bezpečné jízdy cítím obrovský smysl.

A protože je to práce s motorkou a s lidmi, tak i já budu konečně mít maximálně dobrý pocit z dobře odvedené práce a třeba při tom pomůžu i zachránit někomu život.

 

JEZDĚTE S MÍROU!                                 

A kdo je Míra?

  • autor speciální výukové metodiky, a to na základě zkušeností z obdobných kurzů v Rakousku a Německu
  • 11ti násobný mistr ČR a vicemistr Evropy v mototrialu
zpět na dotazy
Kalendář akcí
Duben 2021
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Nově registrované firmy
tetování Hořice

Kategorie - Tattoo

Hell Bike s.r.o.

Kategorie - Prodej motocyklů

Indian 1901 Pardubice s.r.o.

Kategorie - Prodej motocyklů

Hospoda na Ostrově

Kategorie - Restaurace