Euro Bike Fest 2012

12.01.2012

Euro Bike Fest - Východoevropské finále v custombike buildingu vol.4

V druhé polovině května se customizérska špička z bývalého "východního bloku" Evropy potká už po čtvrté oficiálně, aby si rozdala karty. Setká se na stejném místě jako poprvé, co nebude nikde jinde než na "Mušovském Eurobikefestu", který si už za ten čas stihl vybudovat renomé jedné z nejkvalitnějších akcí na poli motocyklového dění u nás a blízkých či vzdálených sousedů.

V roce 2011 jsme získali pro náš východoevropský šampionát partnera, kterého by si přál snad každý pořadatel motocyklové výstavy. Nebyl to nikdo jiný než samotné AMD - American motorcycle dealer, agentura která je pořadatelem i prestižního světového šampionátu v Sturgis. Tak jsme v roce 2011 poslali spolu s AMD vítěze "Mušovského" V4 Finále na mistrovství světa do Sturgis. O tom, že V4 vyhrál ten správný dnes už nepochybujeme, protože ve zmíněném Sturgis se Marek Mickiewicz umístil na 15. místě v „královské“ kategorii Freestyle a získal i ocenění (Partner Pick of Excellence) přímo od firmy Harley-Davidson.

Soutěž customizérů na celoevropské úrovni dala podnět i jednomu z největších partnerů Euro Bike Festu, společnosti Custom Chrome Europe, která má také svůj zaběhnutý seriál výstav a do posledního ročníku sponzorovala naši soutěž takříkajíc zcela nenápadně, ale o to hodnotnějšími cenami.

Jelikož nabídka od CCE přišla paralelně, v té době s právě probíhajícím EBF 2011, pořadatelská agentura blackMACHINE se rozhodla, že ročník 2012 svěří právě pod křídla CCE, resp, CCE-International Bikeshow Series s názvem CCE East European Championship. Custom Chrome Europe se tak stal generálním partnerem a hlavním sponzorem 4 základních soutěžních kategorií, kde si vítěz třídy "Championship Class" zase odveze zbrusu nový motor. Ostatní tři kategorie budou rovněž sponzorovány hodnotnými cenami a vouchery.