Navigační aplikace TomTom pro iPhone

Navigační aplikace TomTom pro iPhone
26.06.2013

Špičková navigace TomTom a voděodolné pouzdro na řidítka.

Špičková navigace ve vašem zařízení iPhone nebo iPad.

 

 • Mějte špičkovou navigaci TomTom vždy po ruce
 • Včetně nejnovějších map TomTom – nepotřebujete mobilní signál
 • Rychlejší průjezdy objížděk se službou TomTom HD Traffic
 • Upozornění na mobilní a stálé rychlostní radary
 • Navigujte na kontakty nebo fotografie

 

 • BEZPLATNÉ denní opravy map

  BEZPLATNÉ denní opravy map od komunity TomTom Map Share. Staňte se součástí komunity 21 miliónů řidičů a budete vždy cestovat podle map s nejnovějšími opravami. Připojte se k webové stránce tomtom.com/getstarted a získávejte BEZPLATNÉ opravy map každý den.

 • Offline pevné rychlostní radary ZDARMA

  Všichni se chceme vyhnout pokutám za rychlost: nyní to dokážete, i když jste offline. K tomu, abyste nikdy nepřekročili povolenou rychlost, nepotřebujete datové připojení nebo roaming: díky našemu BEZPLATNÉMU offline upozorňování na pevné rychlostní radary budete vždy vědět, kde si máte dát pozor. Seznam radarů se aktualizuje s každou aktualizací mapy. S předplatným pro rychlostní radary budete také dostávat v reálném čase informace o mobilních a nových radarech.

 • Navigujte na kontakty, fotografie nebo zkopírované adresy

  Nikdy si už nebudete muset zapamatovat adresu. Vyberte ji ze seznamu kontaktů, označených fotografií nebo ji zkopírujte z webové stránky a aplikace TomTom naplánuje trasu tak, abyste mohli jet přímo na místo. Všechno, co potřebujete, je ve vašem smartphonu: dojet za přáteli a na jiná místa nebylo nikdy tak jednoduché.

 • Upozornění na odjezd

  Přijeďte včas. Plánujte nadcházející cesty – přidejte je do svého kalendáře. Vaše zařízení iPhone nebo iPad vám odešle upozornění na odjezd; vy tak budete vědět, kdy potřebujete vyjet.

 • Pracuje se službou Apple Maps

  Pokud pomocí aplikace Apple Maps naleznete místo, které byste rádi navštívili, společnost TomTom vás tam dovede. Jednoduše vyberte aplikaci TomTom jako aplikaci pro plánování tras a užijte si špičkovou navigaci (vyžaduje operační systém iOS 6).

 • Ovládání hudby a zvuku

  Chcete být slyšet: a totéž si přeje vaše aplikace TomTom. Když přehráváte hudbu ve svém iPhonu, aplikace ji ztiší, aby vám mohla sdělit hlasové pokyny, a pak opět obnoví původní hlasitost hudby. Také vám umožňuje ovládat vestavěnými tlačítky hudbu, kterou přehráváte ve svém iPhonu (přehrát/pozastavit/přeskočit), aniž byste museli přepínat na jinou aplikaci. Pomocí aplikace můžete dokonce přepnout na výkonnější audio systém, jako jsou například reproduktory handsfree soupravy TomTom do auta (nebo jakékoli jiné zařízení kompatibilní s A2DP).

 • Vyhledávání míst ve službách Facebook™ a foursquare™

  Vaše aplikace TomTom umožňují zapojit do navigace sdílení. Prohledávejte tisíce míst na webech Facebook nebo foursquare a získejte pokyny k cestě přímo na vybrané místo. Můžete se také vydat do restaurace, ve které se vaši přátelé na Facebooku právě přihlásili, nebo naplánovat cestu na akci, kterou chcete navštívit. Se svými přáteli se můžete vzájemně informovat a scházet – kdykoli a kdekoli.

 • Sdílejte svůj cíl pomocí e-mailu, služby Facebook™ nebo Twitter™

  Sdílejte svůj cíl a čas příjezdu pomocí služby Twitter™, Facebook, e-mailu, textové zprávy SMS – vše prostřednictvím aplikace TomTom. Informujte přátele, rodinu nebo další skupiny osob o svých plánech.

 • Menu pro případ nouze Pomoc!

  Díky informacím o místních tísňových službách budete mít pomoc vždy na dosah ruky. Od nemocnic po silniční asistenční službu – informace, které oceníte v každé lokalitě.

 • Univerzální aplikace

  Univerzální použití znamená, že za aplikaci zaplatíte pouze jednou – pak ji můžete používat na iPhonu i iPadu. Užijte si ostrou, bohatou grafiku na displeji Retina v iPhonu nebo navigaci na celou obrazovku v iPadu, kde můžete současně sledovat jízdní obrazovku i Dokonalé navádění jízdními pruhy.

 • Zálohování a obnova nastavení

  Možná někam založíte klíče, ale své nastavení aplikace už nikdy ztratit nemusíte. Tato funkce uloží vaše nastavení a uložené cíle do iCloudu prostřednictvím sítě 3G nebo Wi-Fi. Když aplikaci přesunete na pozadí, bude automaticky sama zálohovat jednou denně.

          www.tomtom.cz

 

 

Voděodolné pouzdro s držákem na řídítka CellularLine Interphone pro Apple iPhone.

Popis produktu:

Pouzdro CellularLine Interphone je určeno do extrémních situací, kde dokonale ochrání přístroj. Voděodolné pouzdro v univerzální velikosti je přizpůsobené pro Apple iPhone. Vrchní strana vyrobená z elastického průhledného materiálu dokonce chrání displej přístroje před poškozením, či vodou. Speciální úprava zajišťuje pohodlné ovládání přístroje, zároveň je přizpůsobena i pro ovládání dotykového displeje iPhonu. Sada obsahuje šňůrku na krk a držák na motorku (kolo). Ideální společník na outdoorové aktivity, geocaching, sjíždění vody či jízdu na kole a motorce.

Vlastnosti pouzdra Interphone:
- voděodolné pouzdro se zavíráním
- speciální elastická folie na přední straně pro pohodlné ovládání telefonu 
- pouzdro přizpůsobené pro Apple iPhone 
- možnost nošení na krku a uchycení na řídítka
- sada obsahuje pouzdro, držák na řídítka (instalace bez nutnosti použití nářadí), šňůrka na krk

 

www.interphonef5.cz

Kalendář akcí
Srpen 2019
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Nově registrované firmy
tetování Hořice

Kategorie - Tattoo

Hell Bike s.r.o.

Kategorie - Prodej motocyklů

Indian 1901 Pardubice s.r.o.

Kategorie - Prodej motocyklů

Hospoda na Ostrově

Kategorie - Restaurace

Kontakt

tel.: +420 608883888
e-mail: motocesko@email.cz

Adresa:

HF service.cz, s.r.o.
Benešova 610
284 01 Hlouška, Kutna Hora

IČ: 24762385
DIČ: CZ24762385

Diskuze